Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

Moški v Lokovcu padel z lestve in v bolnišnici umrl

Aaakronika Policija

Včeraj popoldan se je v Lokovcu huje poškodoval 89-letni občan, ki je s pomočjo lestve skušal splezati na lesen podest v gospodarskem objektu. Med vzpenjanjem se je lestev prevrnila in moški je omahnil z višine dveh metrov na betonska tla. Takoj po nesreči so svojci obvestili reševalce, ki so ga prepeljali v šempetrsko bolnišnico, kjer pa je kljub zdravniški oskrbi umrl.

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

Sreda v središču: se lahko ND Gorica sploh še reši iz težke situacije?

Preberi več

SUPER KOLO SREČE V SUPERNOVI MERCATOR AJDOVŠČINA

Preberi več

FIFA SVETOVNO PRVENSTVO V NOGOMETU 2026 – NA RADIU ROBIN

Preberi več
Ne zamudi
Oglasi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down