Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

Zeleni nahrbtnik danes prispel na cilj

V okolici kromberškega gradu je bilo dopoldne živahno, saj so se po premoru zaradi epidemije zopet srečali na zaključni prireditvi Zelenega nahrbtnika. Sodelovalo je več kot 850 otrok iz 14 enot štirih različnih vrtcev. Koordinatorka v MDPM za Goriško Andreja Vizintin:

Vključeni so bili otroci iz Nove Gorice, Šempetra, Dornberka in Prvačine ter Dobrovega. Po prejemu ekolistin in ogledu lutkovne igre o čebelah, ker je danes njihov dan, so se mladi varuhi okolja podali še v lov na zaklad.

Na dan zemlje 22. aprila so namreč otroci z vzgojiteljicami posadili medovite rastline, drevesa, se učili pravilno ločevati odpadke...

(Foto: MDPM)

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

Dober dan, župan: Franc Mužič, Občina Brda

Preberi več

TOREK: KORAKI DO USPEHA, skupaj s Katjušo Kosovel

Preberi več

SUPER KOLO SREČE V SUPERNOVI MERCATOR AJDOVŠČINA

Preberi več

ČETRTEK: Kako poleti podpremo telo?

Preberi več

FIFA SVETOVNO PRVENSTVO V NOGOMETU 2026 – NA RADIU ROBIN

Preberi več
Ne zamudi
Oglasi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down