Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

"Upamo, da se bo drugič sreča obrnila v našo korist"

Vroč primorski derbi v novogoriškem športnem parku je pripadel kanarčkom. Za zaključek 4. kroga Prve lige sta se včeraj srečala Gorica in Koper, ki je sedaj znova na drugem mestu na lestvici, Gorica pa na sedmem.

Gledalci so v prvem polčasu videli priložnosti na obeh straneh, povedli pa so Koprčani, z golom Ivana Novoselca v 38. minuti. Domači so izenačili že v 52. minuti, zadetek je dosegel Nejc Mevlja. Tudi sicer so bili modrobeli drugi polčas boljši nasprotnik, a premoči niso uspeli kronati z zadetkom, ki je uspel gostom v 80. minuti, za 2:1 in izid srečanja je poskrbel Anis Jašaragić.

Domači strateg, Miran Srebrnič, je po tekmi povedal

Naslednji nasprotnik modrobelih je Olimpija, srečanje bo na praznični ponedeljek, 15., na stadionu v Stožicah.

(Foto: ND Gorica)