Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

Mladinci in kadeti ND Gorica se vračajo med prvoligaše

V taboru belo-modrih so včeraj ponovno slavili, saj so se tudi mlajše selekcije ND Gorica vrnile med prvoligaše.

Na tekmi, ki so jo zaradi zasedenosti športnega parka, odigrali v Biljah so premagali Roltek Dob in zaključili sezono na vrhu lestvice. Predsednik društva Hari Arčon:

Kar se je očitno obrestovalo, saj so kadeti in mladinci Gorice osvojili prvo mesto, sledi jim ljubljanski Interblock, ki je na zadnji tekmi prehitel sežanski Tabor.

Kar je zelo pomembno za goriški nogomet, saj nogomet po Arčonovem mnenju v regiji popušča.

Članska vrsta je medtem zadnjo prvenstveno tekmo v Velenju izgubila z 2:0 proti Rudarju.

(Foto: FB ND Gorica)

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

Dober dan, župan: Franc Mužič, Občina Brda

Preberi več

TOREK: KORAKI DO USPEHA, skupaj s Katjušo Kosovel

Preberi več

SUPER KOLO SREČE V SUPERNOVI MERCATOR AJDOVŠČINA

Preberi več

ČETRTEK: Kako poleti podpremo telo?

Preberi več

FIFA SVETOVNO PRVENSTVO V NOGOMETU 2026 – NA RADIU ROBIN

Preberi več
Ne zamudi
Oglasi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down