Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

Briški učenci in učitelji jutri aktivni na prvem dnevu športa

Jutrišnji petek bo za OŠ Alojza Gradnika na Dobrovem poseben, saj pripravljajo prvi dan športa, za katerega ravnatelj Uroš Kobal želi, da bi postal tradicionalen.

Z njim želijo nekoliko razbremeniti naporen zaključek šolskega leta in hkrati poskrbeti za zdravje učencev in zaposlenih.

Dogajanje, pri katerem sodelujejo različni klubi in društva, na sedmih lokacijah po Brdih, Novi Gorici in Šempetru ni tekmovalnega značaja.

Mlajši bodo aktivni v športnem parku v Kojskem, starejši učenci pa bodo lahko izbirali med 13 različnimi športi, jih spoznavali in preizkusili.

Ob zaključku prvega dneva športa bodo razglasili zmagovalca natečaja Šolska majčka.

(Foto: majski pohod POŠ Kojsko /foto: OŠ Dobrovo)

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

Sreda v središču: se lahko ND Gorica sploh še reši iz težke situacije?

Preberi več

SUPER KOLO SREČE V SUPERNOVI MERCATOR AJDOVŠČINA

Preberi več

FIFA SVETOVNO PRVENSTVO V NOGOMETU 2026 – NA RADIU ROBIN

Preberi več
Ne zamudi
Oglasi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down