Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

To sredo, takoj po 11.: Zakaj še vedno zavržemo toliko hrane?

Hrana crop

V sredini oddaji bomo govorili tudi o tem, zakaj zavržemo toliko hrane in kako lahko z boljšim načrtovanjem zmanjšamo količino odpadne hrane v gospodinjstvih. Z nami bo Tadeja Kvas Majer, ki pravi, da v gospodinjstvih največ hrane zavržemo zaradi slabega načrtovanja, prevelikih količin in nepravilnega shranjevanja hrane. Najpogosteje v smeteh končajo zelenjava, sadje, kruh in pekovski izdelki, sledijo meso ter mlečni izdelki. K temu prispevajo tudi pomanjkanje časa, slaba organizacija in premalo kreativnosti pri pripravi obrokov. Več pa to sredo, med 11. in 12.!

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

PONEDELJEK: Dober dan, župan Mauricij Humar

Preberi več

KORAKI DO USPEHA: Ta torek stične točke med kulturo in podjetništvom odkrivamo skupaj z Giannijem Rijavcem

Preberi več

Biti človek človeku v stiski – zaupni telefon Samarijan

Preberi več
Ne zamudi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down