zVEM digitočka do konca marca tudi v Ajdovščini

V Zdravstvenem domu Ajdovščina je pretekli teden zaživela zVem digitočka, posebno mesto za osebno pomoč pacientom, ki potrebujejo pomoč pri vzpostavitvi in uporabi aplikacije zVem. Delovala bo do konca marca, od ponedeljka do petka, od 8. do 13. ure, pri informacijskem pultu.
Svetovalci bodo nudili pomoč pri prijavi in aktivaciji dostopa do portala zVEM, odgovarjali na vprašanja glede uporabe portala in mobilne aplikacije zVEM ter tudi, kako lahko na njih spremljajo zdravstvene podatke, kako se lahko naročijo na pregled ali dostopajo do izvidov in receptov.
Vsak torek in četrtek med 7.30 in 11.30 uro pa bo v prostorih referenčne ambulante, zraven rentgena, prisotna tudi referentka iz Upravne enote Ajdovščina, ki bo nudila pomoč pri pridobitvi elektronske identitete smsPASS, so sporočili iz Zdravstvenega doma Ajdovščina.


