Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

V Novi Gorici zmanjkalo Pfizerja, nova pošiljka jutri, cepljenje spet v petek

rpt

Glede na povečano povpraševanje za cepljenje proti covidu, zaradi katerega so se marsikje po Sloveniji danes vile dolge vrste čakajočih, je v Novi Gorici razpoložljivih 144 doz pošlo že dopoldne, tako da so cepljenje predčasno prekinili.

Nadaljevali ga bodo, kot predvideno po objavljenem razporedu, ta petek od 9.00 do 11.20, saj so nam v ZD Nova Gorica zagotovili, da bodo jutri prejeli naročenih 600 odmerkov Pfizerja, kar naj bi zadoščalo, saj glede na kapacitete cepilnega centra več oseb v tem času niti ne zmorejo pocepiti. V petek popoldne bodo namreč cepili z Moderno, jutri pa v prostorih mestne hiše ne bodo cepili proti covidu-19, ampak proti gripi.

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

Dober dan, župan: Franc Mužič, Občina Brda

Preberi več

TOREK: KORAKI DO USPEHA, skupaj s Katjušo Kosovel

Preberi več

SUPER KOLO SREČE V SUPERNOVI MERCATOR AJDOVŠČINA

Preberi več

ČETRTEK: Kako poleti podpremo telo?

Preberi več

FIFA SVETOVNO PRVENSTVO V NOGOMETU 2026 – NA RADIU ROBIN

Preberi več
Ne zamudi
Oglasi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down