Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

V času oranžnega alarma v Novi Gorici lahko avtomobile odpeljete v garaže Supernove

Mestna občina Nova Gorica sporoča, da lahko svoje avtomobile v času oranžnega alarma parkirate v garažah Supernove na Prvomajski ulici in nekdanje Qlandie na Cesti 25. junija v Novi Gorici.

Seveda ob tem prosijo, da se pri parkiranju držite predpisov in upoštevate označena parkirna mesta. Avtomobile je iz garaž, v primeru da nevarnost neurij mine, potrebno odpeljati do 9. ure zjutraj jutrišnjega dne.

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

Dober dan, župan: Franc Mužič, Občina Brda

Preberi več

TOREK: KORAKI DO USPEHA, skupaj s Katjušo Kosovel

Preberi več

SUPER KOLO SREČE V SUPERNOVI MERCATOR AJDOVŠČINA

Preberi več

ČETRTEK: Kako poleti podpremo telo?

Preberi več

FIFA SVETOVNO PRVENSTVO V NOGOMETU 2026 – NA RADIU ROBIN

Preberi več
Ne zamudi
Oglasi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down