Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

"Prednost smo dali ribam" pravi Berlot

Konec tedna se je zaključila ribiška sezona v Posočju, ki je bila po dveh letih zaznamovanih z virusom ponovno uspešna. Nekaj težav je v poletnih mesecih povzročala suša, a so kljub temu sezono uspešno zaključili, pritrjuje predsednik Ribiške družine Tolmin Milan Berlot:

Število prodanih dovolilnic se povečuje, povzpelo se je na 5500, pred covidom se je povprečje gibalo med 6000 in 6500 prodanih dovolilnic:

Gostje prihajajo iz vse Evrope, letos so se vrnili Američani, Angleži, največ pa je Nemcev.

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

Dober dan, župan: Franc Mužič, Občina Brda

Preberi več

TOREK: KORAKI DO USPEHA, skupaj s Katjušo Kosovel

Preberi več

SUPER KOLO SREČE V SUPERNOVI MERCATOR AJDOVŠČINA

Preberi več

ČETRTEK: Kako poleti podpremo telo?

Preberi več

FIFA SVETOVNO PRVENSTVO V NOGOMETU 2026 – NA RADIU ROBIN

Preberi več
Ne zamudi
Oglasi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down