Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

Blažici nov mandat na čelu Elektra Primorske

Uroš Blažica

Nadzorni svet družbe Elektro Primorska je včeraj soglasno potrdil Uroša Blažico za nadaljnji štiriletni mandat predsednika uprave te družbe. Nov mandat bo nastopil v začetku julija.

Blažica je nadzornike prepričal na podlagi natančno predstavljenega programa dela in vizije razvoja družbe Elektro primorske za naslednje štiriletno obdobje, ter z ustreznimi rešitvami za izzive, ki jih elektroenergetski trg predstavlja v naslednjih letih. Blažica je na mestu predsednika uprave družbe od leta 2012.

Foto: Splet Elektro Primorska

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

Dober dan, župan: Franc Mužič, Občina Brda

Preberi več

TOREK: KORAKI DO USPEHA, skupaj s Katjušo Kosovel

Preberi več

SUPER KOLO SREČE V SUPERNOVI MERCATOR AJDOVŠČINA

Preberi več

ČETRTEK: Kako poleti podpremo telo?

Preberi več

FIFA SVETOVNO PRVENSTVO V NOGOMETU 2026 – NA RADIU ROBIN

Preberi več
Ne zamudi
Oglasi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down