Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

Pri Dolgi njivi prometna nesreča s smrtnim izidom

Danes se je nekaj pred 12. uro na soški cesti zgodila prometna nesreča s smrtnim izidom, v kateri je umrl 74-letni moški.

Policisti so bili o prometni nesreči IV. kategorije s smrtnim izidom na glavni cesti Plave–Solkan, na območju Dolge Njive, v kateri je bil udeležen voznik osebnega avtomobila, obveščeni ob 11.39.

Po doslej zbranih podatkih je voznik med vožnjo po Soški cesti iz smeri Plav proti Solkanu iz še neznanega razloga nenadoma zapeljal na nasprotno smerno vozišče in čelno trčil v kamniti zid. Po trčenju je ostal ukleščen v vozilu. Gasilci so ga s tehničnim posegom rešili iz avtomobila in začeli z oživljanjem, vendar ni kazal znakov življenja. Na kraj so prispeli tudi reševalci nujne medicinske pomoči iz Zdravstvenega doma Nova Gorica, ki so nudili prvo pomoč, vendar je 74-letni voznik kljub prizadevanjem gasilcev in reševalcev na kraju nesreče umrl.

O prometni nesreči s smrtnim izidom sta bili obveščeni tudi preiskovalna sodnica Okrožnega sodišča v Novi Gorici in okrožna državna tožilka v Novi Gorici. Policija nadaljuje preiskavo vseh okoliščin prometne nesreče in bo o ugotovitvah pisno seznanila Okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici.

Na cestah na Severnem Primorskem so letos v dveh prometnih nesrečah življenje izgubile štiri osebe.

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

PONEDELJEK: Dober dan, župan Mauricij Humar

Preberi več

KORAKI DO USPEHA: Ta torek stične točke med kulturo in podjetništvom odkrivamo skupaj z Giannijem Rijavcem

Preberi več

Biti človek človeku v stiski – zaupni telefon Samarijan

Preberi več
Ne zamudi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down