Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

ŠD Fuzbalerček letos za dobrodelnost zbral rekordnih 9000 evrov

Tudi letos je Športno društvo Fuzbalerček iz Vipave, poleg športnih poletnih počitnic za otroke, organiziralo dobrodelno dražbo športnih dresov večinoma slovenskih športnikov.

Letošnja licitacija je bila daleč najuspešnejša, kar se tiče zbranih sredstev, pove Sašo Nešković iz omenjenega društva: ''Na dražbi smo imeli približno 20 dresov, vse smo prodali in tako zbrali točno 9000 evrov, kar je tudi rekord naše dražbe.''

Sredstva bodo namenjena vipavskemu Zavodu Cirius za namen hipoterapije, bo pa del sredstev namenjen tudi prav posebnemu borcu: ''Del sredstev bo tudi namenjen fantu Alekseju, ki je slep in ki mora na terapije v Avstrijo, saj mu pri nas zavarovanje teh ne krije, tako da bomo lahko tudi njemu malo pomagali, da bo vse skupaj lažje prenesel.''

Največ pozornosti sta vzbudila dresa nogometašev Waynea Rooneyja in Cristiana Ronalda, v katerih sta leta 2008 z Manchester Unitedom osvojila elitno ligo prvakov. Prvi je bil prodan za 1200, drugi pa kar za 3500 evrov.

(Foto: Facebook/ŠD Fuzbalerček)

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

Ta torek, takoj po 11. uri z nami Bogdan Soban

Preberi več

Dober dan, župan - Alen Červ, Občina Tolmin

Preberi več

Primorski kmetijski sejem in RADIO ROBIN

Preberi več

Bogatajevi dnevi zaščite in reševanja 2026 in RADIO ROBIN

Preberi več

SUPER KOLO SREČE V SUPERNOVI MERCATOR AJDOVŠČINA

Preberi več
Ne zamudi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down