Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

500-evrski bankovec ni bil ponarejen, sežanski policisti iščejo lastnika

Že sredi decembra, 15., lani, so policisti v poštni poslovalnici v Sežani zasegli bankovec za 500 evrov, ki ga je je na pošto z namenom zamenjave za manjše bankovce prinesel neznani moški.

Zaposlena na pošti je takrat preverila bankovec z aparaturo, ki ji je pokazala, da bankovec ni pristen oziroma, da gre za ponaredek. Od moškega je zahtevala osebno listino in mu naročila, da počaka policiste, vendar se je ta obrnil in odšel iz pošte neznano kam.

Policisti so bankovec na pošti zasegli in poslali na NFL, kjer je bilo ugotovljeno, da je sporni bankovec pristen in ne gre za ponaredek, ampak je le poškodovan do te mere, da ni primeren za uporabo.

Neznanega moškega, ki je bankovec prinesel na pošto policisti sedaj naprošajo, da se osebno zglasi na Policijski postaji Sežana, kjer ga bo lahko prevzel.

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

To sredo, med 11. in 12.: Kako kaže projektu varovanih stanovanj v Novi Gorici?

Preberi več

Robinov koncert 2026: Dejan Vunjak & Stil

Preberi več

Krofi - za nasmejan pustni dan z Radiem Robin 2026

Preberi več

Valentinovo – z najlepšimi zgodbami in romantičnimi nagradami 💘

Preberi več

Teden zaljubljenih na Radiu Robin 💕

Preberi več
Ne zamudi
Priložnosti
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down