Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

Ta ponedeljek, takoj po 11. uri, bo z nami rektor Univerze v Novi Gorici, Boštjan Golob

24. septembra 1995 je bila na gradu Kromberk ustanovljena predhodnica današnje Univerze v Novi Gorici, Fakulteta za znanosti o okolju, prva mednarodna podiplomska šola v Sloveniji. Ustanovitelja - novogoriška občina in ljubljanski Institut Jožef Stefan. 

Kaj je zaznamovalo prehojeno pot in predvsem, kakšni izzivi jih čakajo v prihodnje, o tem bomo spregovorili s sedanjim rektorjem, Boštjanom Golobom, ta ponedeljek, takoj po 11! 

Vabljeni k poslušanju!

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

ČETRTEK: Kako poleti podpremo telo?

Preberi več

FIFA SVETOVNO PRVENSTVO V NOGOMETU 2026 – NA RADIU ROBIN

Preberi več
Ne zamudi
Oglasi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down