Robin Logo
Informativni spletni portal za Goriško / Severno Primorsko

Ponoči zapeljal v jezero v Ajbi, izplaval sam

Ponoči, nekaj pred 2. uro, so novogoriški poklicni gasilci posredovali pri prometni nesreči, ki se je pripetila v Ajbi. Voznik avtomobila je zapeljal iz regionalne ceste Kanal–Ročinj v akumulacijsko jezero HE Ajba.

Voznik je iz vozila sam izplaval, pregledali so ga reševalci nujne medicinske pomoči iz Nove Gorice in ga preventivno odpeljali v šempetrsko bolnišnico na opazovanje, navaja spletna stran Uprave RS za zaščito in reševanje.

Osebno vozilo so gasilci zjutraj dvignili iz reke Soče.

Deli z drugimi:
Najbolj brano
Aktualno

Dober dan, župan: Franc Mužič, Občina Brda

Preberi več

TOREK: KORAKI DO USPEHA, skupaj s Katjušo Kosovel

Preberi več

SUPER KOLO SREČE V SUPERNOVI MERCATOR AJDOVŠČINA

Preberi več

ČETRTEK: Kako poleti podpremo telo?

Preberi več

FIFA SVETOVNO PRVENSTVO V NOGOMETU 2026 – NA RADIU ROBIN

Preberi več
Ne zamudi
Oglasi
volume-highmagnifiercrossmenuchevron-down