Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Slokarjeva včeraj do rezultata kariere, jutri že preizkus v Flachauu

Od Objavljeno Januar 11, 2021

Smučarke so se konec tedna v Vaujanyju v Franciji merile na novi slalomski tekmi evropskega pokala, barve Slovenije sta branili Andreja Slokar in Neja Dvornik. Ajdovka Slokarjeva je v soboto zaključila tik pod vrhom, včeraj pa se je povzpela še na najvišjo stopničko.

Ajdovka Andreja Slokar potrdila dobro formo, in na slalomski tekmi za evropski pokal v soboto stopila na drugo stopničko, včeraj pa poskrbela za najboljši rezultat v karieri in prišla do zmage.

že na sobotni tekmi je do prve stopničk zmanjkalo čisto malo, kar je bila le še dodatna motivacija za nedeljski nastop
Že jutri pa se bo ponovno pomerila s tekmovalkami svetovnega pokala, na sporedu bo slalom v Flachauu, kjer bo na startu tudi Novogoričanka Ana Bucik. Daljši pogovor z mlado ajdovsko smučarko lahko ujamete na Robinovih frekvencah v popoldanskih športnih minutah, ob 17.35.

Kanalski odbojkarji so v Hočah odigrali zaostalo tekmo in obračun dobili s 2:3. Pričakovali smo težko tekmo, je po srečanju povedal trener Rade Dačović

OK Salonit je trenutno 4. mestu, v soboto pa v Kanal prihaja Hiša na kolesih.

Uspešne so bile tudi odbojkarice Geni Volley, ki so na gostovanju v Grosupljem slavile s 3:0 v nizih in se z zmago povzpele na 2. mesto prvenstvene lestvice. V sredo bodo goriške strele gostile ekipo Krima.

Prvič v letošnji sezoni pa so se doslej nepremagane Mlinarke morale zadovoljiti z delitvijo točk, V Zagorju se je srečanje zaključilo z rezultatom 21:21. Premor med prazniki je nekoliko upočasnil ajdovske rokometašice, ki so prvi polčas zaključile z zaostankom sedmih zadetkov. V drugem so Mlinarke stopile na plin, in nekaj sekund pred koncem prišle v vodstvo, a sta sodnika v zadnji sekundi zaradi prekrška na sredini igrišča izključila Veroniko Leški, domačinke pa so izteku igralnega časa izenačile s sedmih metrov. Ajdovke ostajajo na prvem mestu, v soboto pa v mesto burje prihaja Litija.