• Instagram
  • pw_czs

Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Goriške strele klonile v prvi tekmi modre skupine, Mlinarke pred derbijem skoraj spodrsnile

Od Objavljeno Februar 17, 2020

V državnem prvenstvu so z boji v modri skupini pričele odbojkarice, Novogoričanke so v soboto v domači dvorani gostile ekipo SIP Šempeter in po petih nizih klonile. Domačinke so osvojile prva dva niza, nato pa nekoliko popustile. Sprejemalka Pia Blažič

Šemptranke so s 3:2 osvojile prvo zmago v modri skupini, kljub porazu pa Blažičeva izpostavlja

Goriške strele bodo prve točke v modri skupini skušale odščipniti Mariborčankam, s katerimi se bodo srečale 29. ferbuarja. Medtem ko so ženske šele začele z modro skupino, so odbojkarji odigrali že 4. krog. Kanalci so včeraj gostovali v Mariboru, ki na domačih tleh ni prepustil niza in so tako slavili v 3:0. V soboto v Kanal prihaja Krka.

So se pa v soboto veselile zmage ajdovske rokometašice, ki so si v soboto na gostovanju v Litiji priigrale že 13. zmago v sezoni. A boj ni bil lahek, čeprav so Mlinarke že vodile z osmimi zadetki, so v nadaljevanju povsem popustile, domače rokometašice pa so se jim približale na vsega en gol zaostanka. Trener Dean Kovšca

A Ajdovkam se je na koncu uspelo zbrati, tekma se je zaključila z izidom 26:27. Že v sredo pa bodo Mlinarke gostile derbi kroga, na Police prihajajo rokometašice iz Žalca.