Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Kraševci "potopili" Maribor, v drugi ligi poraz vodilnih ekip

Od Objavljeno Oktober 21, 2019

Nedelja je bila po okusu Kraševcev, sežanske češnjice so na domači tekmi nadigrale Maribor, tekma se je zaključila z izidom 4:1, potem ko so se igralci po prvem polčasu razšli z rezultatom 1:1.

Med junaki tekme je bil 37-letni Predrag Sikimić, ki se je tokrat s podajo in dvema zadetkoma približal najboljšim strelcem lige, dva zadetka je prispeval še Rodrigue Bongongui. Sežanci so sedaj na 6. mestu.

V drugi ligi, tik pred polovico prvenstva, presenečenja – vodilne ekipe na lestvici, Gorica, Koper in Kalcer Radomlje so klonile, Koper prvič v prvenstvu. Biljencem je ponovno uspelo z gostovanj prinesti tri točke, v Radomljah se je končala tekma z izidom 1:2, varovanci Sandija Valentinčiča pa so se z zmago prebili še za mesto višje na lestvici in so trenutno 4. ND Gorica je v domačem športnem parku klonili proti Nafti z 1:3, spodrsnilo je tudi Koprčanom, ki so sploh prvič v sezoni morali priznati premoč nasprotniku, Fužinar je bil na domačem igrišču boljši z 2:1. Gorica in Koper sta še vedno v ospredju, z 31 točkami, sledita Radomlje z 29 in Bilje s 27 točkami. Brici, ki so edini odigrali srečanje v nedeljo, so v domačem športnem parku morali priznati premoč ekipi iz Brežic, edini gol je padel v 29. minuti prvega polčasa.

(Foto: FB NK Tabor Sežana)