Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Sežanci nadigrali Domžalčane, Gorica v drugi ligi do druge zmage

Od Objavljeno Avgust 05, 2019

4. kolo 1. slovenske lige je postreglo s kar nekaj remiji, zmago pa je vknjižil edini primorski klub, Tabor Sežana.

Sežanci so včeraj na domačem stadionu gostili Domžale in vknjižili tri točke. Že v 10 minuti srečanja so povedli, Grego Sorčana je z glavo presenetil domači kapetan Antonio Azinović. Le tri minute kasneje, pa je vodstvo domačih povišal Predrag Sikimić, 2:0 je bil tudi izid polčasa. Tudi v drugem so Sežanci pokazali dobro igro, gostje pa so v 75. minuti uspeli izid znižati na 2:1. Zelo pomembna zmaga za nas, je bil po tekmi nad predstavo svojih varovancev navdušen trener NK Tabor, Andrej Razdrh

V soboto se Tabor, ki si na prvenstveni lestvici trenutno deli tretje mesto, odpravlja na gostovanje k Mariboru, ki je po porazu z Muro na repu lestvice.

V drugi ligi je na vrhu Gorica, ki je na gostovanju pri Dravogradu slavila s 3:1, Brici so gostovali v Kopru in iztržili remi, 1:1, s povsem enakim izidom pa se je zaključila tekma v Biljah s Fužinarjem. Že to soboto pa se obeta napet primorski obračun. Gorica se bo na igrišču v Ajdovščini pomerila s Koprom, ki ga vodi nekdanji igralec in trener Gorice, Miran Srebrnič

Prebrano 88 krat Nazadnje urejano na 0, 05.08.2019 12:53

Studio

• E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

V ŽIVO: 05 330 28 28

SMS: 041 760 300