Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Goričani na tretjem mestu, le točko za Olimpijo

Od Objavljeno Oktober 08, 2018

Z zmago modrobelih se je zaključilo včerajšnje srečanje v Kranju, s katerim so Goričani potrdili 3. mesto na lestvici, kjer zaostajajo le za vodilnim Mariborom in le točko za Olimpijo. Varovanci trenerja Mirana Srebrniča so prvem polčasu zadeli za vodstvo, a jih je malo pred zaključkom presenetil izenačujoči zadetek.

Drugi polčas se za Goričane ni začel dobro, v 51. minuti je zadel Gajič in popeljal Kranjčane v vodstvo, sledila pa je 11-metrovka v korist gostov, ki jo je uspešno izvedel Bede Amarachi Osuji. Pritiska domači niso uspeli kronati z zadetkom, nekaj priložnosti so si še ustvarili Goričani, v zdihljajih tekme pa je nato končni rezultat srečanja 2:4, v 93. minuti postavil Bede Amarachi Osuji. Prvega gola v prvi ligi se je veselili 21-letni bočni branilec Matija Kavčič
Modrobele po reprezentačnem premoru, prihodnjo soboto, čaka Maribor, še pred tem se bodo v sredo v pokalnem tekmovanju spopadli z Muro.