(0 glasov)
v Šport

Goričani še neporaženi, a Triglav ponovno previsok za popoln izkupiček

Od Objavljeno Avgust 07, 2018

Triglav Kranj kot kaže ostaja neugoden nasprotnik za ND Gorico. Včerajšnja tekma v novogoriškem športnem parku se je sicer zaključila z delitvijo točk. Goričani so povedli na koncu prvega polčasa, v 43. minuti, ko je po podaji Celcerja z glavo zadel Osuji in zabeležil svoj prvi gol v tokratni sezoni. Do odhoda na odmor so do lepe priložnosti prišli tudi gostje, a se je izkazal domači vratar Sorčan. Drugi polčas so bolje začeli domači, imeli več priložnosti, a do gola so prišli Kranjčani, ki so v 75. minuti izenačiti in postavili končni izid 1:1. Rezultat je realen, je po tekmi ocenil domači trener Miran Srebrnič:

Krajnčani so bili v pretekli sezoni nerešljiva uganka za Goričane, tako v prvenstvu in pokalu. Goričani sicer po tretjem kolu ostajajo neporaženi:
Goričani so sedaj na sredini lestvice, na prvem mestu je po 3. krogu prve lige Maribor in ravno v Ljudski vrt se podajajo v nedeljo modrobeli. V športni javnosti je medtem zaokrožila vest, da naj bi goriškega stratega snubil predsednik ljubljanske Olimpije, Mandarič. Srebrnič nam je potrdil, da so določeni pogovori bili, a nič konkretnega, in kot dodaja, je zaenkrat fokusiran na Gorico.

(Foto: Foto Lado)

Prebrano 623 krat Nazadnje urejano na 0, 07.08.2018 12:15