(0 glasov)
v Šport

"Tekmo smo zmagali, še preden se je začela!"

Od Objavljeno Julij 22, 2018

Napeta tekma, polna priložnosti, na koncu pa zmaga domačih z 2:0. Tako so modro-beli sanjsko začeli sezono in na domačem terenu je pred njimi pokleknil lanski zmagovalec, Olimpija. Že v tretji minuti zadetek za ND Gorica, Žiga Lipušček je po podaji s kota zadel z glavo:

Gostje so nato napadali in imeli posest, a so domači vendarle imeli več strelov v okvir vrat in na polčas zasluženo odšli z zadetkom prednosti. Približno 1000 gledalcev je nato videlo že v 51. minuti spremljalo lepo akcijo Andrije Filipoviča, ki je natančno sprožil z razdalje 20 metrov in povišal vodstvo na 2:0. Olimpija je nato poskušala, a brez uspeha, nekajkrat pa je lepo posredoval domači vratar Grega Sorčan. Dobro smo se pripravili na Olimpijo, je po tekmi povedal branilec Uroš Celcer:

Naslednjo tekmo Goričane čaka ta petek ob 18. uri, ko bodo gostovali v Celju.

Prebrano 577 krat Nazadnje urejano na 0, 23.07.2018 12:23