Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Gorica nadaljuje serijo zmag

Od Objavljeno Marec 30, 2017

Pet nastopov, štiri zmage - to je dosedanji izkupiček spomladanskega dela prvenstva za ND Gorica, ki po včerajšnji zmagi z 2:1 v Stožicah za drugouvrščeno Olimpijo zaostaja še 7 točk. Vsi tri zadetki so padli v drugem polčasu, odločilen gol za slavje belo-modrih pa je v zadnji minuti zabil Dejan Žigon, tako da Ljubljančani ostajajo pri vsega eni osvojeni točki v tem delu sezone. Predsednik goriškega kluba Hari Arčon je serijo uspehov po sinočnjem slavju proti Olimpiji komentiral tako:

Ključ do uspeha vidi Arčon tudi v homogenosti ekipe.
V soboto prihajajo v športni park Koprčani. Primorski derbi se bo pričel ob 18. uri.

Prebrano 868 krat Nazadnje urejano na 0, 30.03.2017 14:27

Studio

• E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

V ŽIVO: 05 330 28 28

SMS: 041 760 300