Nova nedeljska linija iz Dobrovega v Novo Gorico

(Foto: Občina Brda)
Podjetje Nomago bo s 1. aprilom spremenil vozni red javnega avtobusnega potniškega prometa za relacijo Dobrovo – Nova Gorica.
Najpomembnejša sprememba je uvedba novega odhoda iz Dobrovega proti Novi Gorici ob 17. uri, kar pomeni pomemben doprinos za vse, ki odhajajo ob nedeljah proti Ljubljani, saj ta odhod omogoča neposredno povezavo proti slovenski prestolnici, so sporočili iz briške občine.


